Verslag contactavond donderdag 14 novembe

3 december 2024

Op donderdag 14 november zijn er tijdens de contactavond belangrijke wijzigingen binnen de club besproken.

In de bijlage vind je de notulen en de PowerPoint presentatie van deze avond.

Hierbij ook alvast de belangrijkste punten vermeld:

– Vanuit duidelijkheid en eenheid is gekozen om alle vrijwilligers een bepaald tegoed, in de vorm van consumptiebonnen op de persoonlijke clubpas, te geven. Elke vrijwilligerstaak staat voor een bepaald tegoed. Om het de leden achter de bar en in de frituur makkelijker te maken is ervoor gekozen dat voortaan ook van de vrijwilligers alle genoten consumpties ook geboekt gaan worden. De vrijwilliger kan deze dan ‘betalen’ met het verkregen tegoed op de clubpas. Natuurlijk wel tot een bepaalde hoogte.
Wil jij graag jou persoonlijke tegoed ontvangen? Mail dan naar info@rksvboerdonk.nl en vermeld daarin je naam en alle vrijwilligerstaken die je uitvoert. Dan kunnen we zorgen dat je z.s.m. jouw tegoed op jouw clubpas ontvangt,
Overigens komt dit niet als vervanger voor de vrijwilligersavond, want ook daar willen we onze vrijwilligers graag mee blijven bedanken!!
– We vragen iedereen om bij het vertrek vanuit de kantine naar huis om de openstaande rekening te voldoen.
– Barleidinggevende voor zaterdag & zondag gezocht. Ook ouders van onze leden zijn van harte welkom! Vanaf 1 januari wordt een hele dag opgeknipt in 3 diensten waarbij je natuurlijk ook alle 3 de diensten op 1 dag mag blijven draaien.
– We vragen aan iedereen de medewerking om niet zonder toestemming van de barleidinggevende of het bestuur achter de bar of in de frituur te komen. Dit vanuit aansprakelijkheid, verantwoordelijkheid en veiligheid.

Heb je nog vragen over de gegeven informatie? Neem contact op met John, Teun of Marcia, die hierin het aanspreekpunt zijn.

Last modified: 3 december 2024

Comments are closed.