Bekijk ons ook op facebook: R.K.S.V. Boerdonk | Samenwerking Jeugd Keldonk & Boerdonk

Junioren teamsMaak kennis met onze junioren teams

ST Keldonk – Boerdonk JO15-1

Spelers: Kevin Christiaans, Daan Groenveld, Lotte van Houtum, Pleun Biemans, Tessa Claasse, Gijs Rooijackers, Anthony Henry, Willem Sigmans, Thijs van Houtum, Julian van Houtum, Geeke Verbakel, Meike Claassens, Britt...

ST Keldonk – Boerdonk JO13-1

Spelers: Renald Dortmans, Teun v/d Lee, Tim v/d Biggelaar, Jannes Bouwe, Tren Verbakel, Peer Nooijen, Sieb Sigmans, Floortje van Wanrooij, Amber Claassens, Roy Kellenaars, Bram Meulemeester, Tygo Kanters, Jorg...

ST Keldonk – Boerdonk JO13-2

Spelers: Yaro van Berlo, Janne Bevers, Feline Cremers, Resi Dapperen, Jesse de Greef, Isa van Houtum, Tara Kanters, Jonne Kanters, Remco Ketelaars, Christel Meulemeester, Emma Rooijakkers, Evi Timmers, Heintje...

ST Keldonk – Boerdonk JO11-1

Spelers: Joep v/d Lee, Loek Schepers, Ruud van Lankveld, Nick Biemans, Storm Bouw, Jens v/d Berg, Robin Cremers, Kyan van Uden, Daan van Lankveld Trainers:  maandag: Gert Bouw, Maik...

ST Keldonk – Boerdonk JO11-2

Spelers: Niels v/d Heijden, Frido Dapperen, Chris van Wanrooij, Kay Jansen, Maud v/d Elzen, Frederique Roozen, Sjors van Zeeland, Line Nooijen Trainers:  woensdag: Gonny van Houtum, Peter Verbrugge (in Keldonk)...

ST Keldonk-Boerdonk JO9-1

Spelers: Joes Tielemans, Jur vd Leij, Teus Bouwe, Tripp Meulendijks, Levi Henry, Joshua Kanters, Skip Bouw, Jens v/d Rijt Trainers:  maandag: Maikel vd Leij, woendag: Tim van Alphen, Ies...

ST Keldonk-Boerdonk JO9-2

Spelers: Alex Bazhan, Kian van Berlo, Teun Bevers, Geert van Kol, Jim vd Velden, Jens Leenders Trainers:  maandag: Ies vd Vossenberg, Niek Opheij woensdag: Arjen van Berlo Leiders: Ies vd...

ST Keldonk-Boerdonk JO9-3

Spelers: Cathelijne Roozen, Femke Claasse, Suus van Houtum, Lyze van Berlo, Juul vd Elsen, Sophie Cremers, Lynn Jansen, Noek Verhagen, Evi Jansen. Trainers:  Edwin  van Houtum, Dorette v. Zeeland....

ST Keldonk – Boerdonk JO7-1

Spelers: Rens de Geest, Daan vd Biggelaar, Niek Leenders, Hanne Bouwe, Senne v. Kol, Siem vd Berg Trainers:  Nicole vd Acker, Mark vd Linden, Pleun Biemans (maatschappelijke stage) Leiders:...

Definitieve teamindeling junioren 2017-2018

Door hier te klikken vind je de definitieve jeugdteam-indeling 2017-2018 met alle bijbehorende info. (link opent zich in een nieuw tabblad) Verder staan er nog een aantal vacatures open voor de...